Jakou cestou se vydáte?

Váš výklad - jak může vypadat?

varianta A - máte své konkrétní otázky, které Vám budou zodpovězeny. Láska, zdraví, rodina, mezilidské vztahy, pracovní oblast, bydlení, majetek, finance, energetické pole v domě...

V oblasti diagnostiky zdraví vykreslení zdravotního stavu z pohledu blokace energií v těle. Následkem je poté často fyzická i psychická disharmonie v podobě nejrůznějších obtíží. Vypracování automatickou kresbou dle Vašeho data narození. Doporučení vhodného přípravku, terapie, vitamínů, minerálů... Jak své tělo podpořit vhodným jídlem, co posílit či omezit? Výběr pomocníka ze světa drahých kamenů a éterického oleje, který přes Vaše smysly pomáhá s harmonizací těla i duše. Podpůrná karta a vzkaz automatické kresby.


varianta B - dáte prostor automatické kresbě, která Vám sdělí vše, co nyní potřebujete vědět. Kde se mnohdy sami nevědomky brzdíte v dalším vývoji. Často nás kresba vede časem zpět k momentům, které potřebují osvětlit, uzdravit, nebo jen znovu uvědomit, abyste se mohli posunout vpřed. Automatická kresba je nádherná intuitivní záležitost u které je každé zpracování originální. Je takovým pravidlem, synchronicitou, že jsou v daném  období podobná témata, která pro klienty zpracovávám.

Automatická kresba - osobní rozvoj

O automatické kresbě je zde na stránkách článek. Pro ty z vás, které zajímá automatická kresba, jsem připravila naprosto základní nahrávku, které vás zasvětí do tajů této techniky. Nehledejte žádné složitosti a hodně omáčky okolo. Kdo potřebuje víkendový kurz, či mnoho hodin povídání, najde si jistě své.

Já se řídím heslem "pokud je žák připraven, učitel se najde" a vy jste nyní zavítali právě sem. Důležitá je vaše intuice a pokud je kresba v souladu s vaší duší a vývojem, najdete k sobě cestu. Součástí nahrávky je zpětná vazba 2 konzultací s vašimi dotazy. Vše ostatní je čas, trénink a život :-)