Jakou cestou se vydáte?

Váš výklad - jak může vypadat?

varianta A - máte své konkrétní otázky, které Vám budou zodpovězeny. Láska, zdraví, rodina, mezilidské vztahy, pracovní oblast, bydlení, majetek, finance, energetické pole v domě...

V oblasti diagnostiky zdraví vykreslení zdravotního stavu z pohledu blokace energií v těle. Následkem je poté často fyzická i psychická disharmonie v podobě nejrůznějších obtíží. Vypracování automatickou kresbou dle Vašeho data narození. Doporučení vhodného přípravku, terapie, vitamínů, minerálů... Jak své tělo podpořit vhodným jídlem, co posílit či omezit? Výběr pomocníka ze světa drahých kamenů a éterického oleje, který přes Vaše smysly pomáhá s harmonizací těla i duše. Podpůrná karta a vzkaz automatické kresby.

varianta B - dáte prostor automatické kresbě, která Vám sdělí vše, co nyní potřebujete vědět. Kde se mnohdy sami nevědomky brzdíte v dalším vývoji. Často nás kresba vede časem zpět k momentům, které potřebují osvětlit, uzdravit, nebo jen znovu uvědomit, abyste se mohli posunout vpřed. Automatická kresba je nádherná intuitivní záležitost u které je každé zpracování originální. Je takovým pravidlem, synchronicitou, že jsou v daném  období podobná témata, která pro klienty zpracovávám.